WSPÓŁPRACUJEMY

INSTITUTE MASTER OF SCIENCE – SYLWIA ŚLIWKA

“Serce da Ci prostotę odpowiedzi, umysł da Ci niezliczone komplikacje, teorie, techniki. Serce da nam Prawdę na miarę naszej gotowości jej czerpania. Warto być tą Prawdą, wyzwoloną z umysłu, czyli oświeconą. To proste wyjście z cudownej niewoli umysłu. Jakakolwiek droga rozwoju człowieka w prawdzie, wiedzie przez serce. Taka droga jest drogą prostą, bez efektów iluzji wokół Wam oferowanej.” 

SYLWIA ŚLIWKA – jest Nauczycielem metody Master of Science oraz Osobistym Trenerem Emocjonalnym. Stworzyła autorski 19-dniowy kurs praktyczny pod nazwą Masters of Science. Są to 3-dniowe kursy podstawowe: Stopień i Stopień II  oraz 10-dniowy kurs Stopnia III i moduł wieńczący cały cykl spotkań Stopień IV, po którym absolwent otrzymuje tytuł Mistrza Umiejętności – Terapeuta Masters of Science. Ponadto przyjmuje na sesje indywidualne w w Dolince Straconki, Parku Krajobrazowego Beskidu Małego w Ana Lousia House, w Bielsko-Białej.

www.sylwiasliwka.pl
sylwia@sylwiasliwka.pl
tel: 501 874 561

 

ANNA MILKIEWICZ

Anna Milkiewicz jest magistrem rehabilitacji ruchowej. Studia ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Uzyskała dyplom ukończenia zawodowego kursu masażu II stopnia z tytułem masażysty. Podnosiła swoje kwalifikacje, kończąc następujące kursy i szkolenia: kurs masażu bańką chińską, kurs masażu gorącymi kamieniami, kurs A i B „Diagnozowanie i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego.”, kurs „Osteopatia i chiropraktyka strukturalna” metodą Ackermana, kurs podstawowy „Kinesiology taping”, szkolenie „Manualna terapia punktów spustowych w leczeniu układu ruchu”, szkolenie „Akupunktura i akupresura”, szkolenie „Skoliozy” w ramach projektu „Nowoczesna Fizjoterapia – z teorią w praktykę”.
Od 2011 roku prowadzi Gabinet Rehabilitacji i Masażu „SalVita”. Przyjmuje w gabinecie w Złotorii oraz w Toruniu.

Dr TAMARA URYNIUK

Dr Tamara Uryniuk – lekarz medycyny, absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej z 1990 roku. Pediatra z wieloletnim stażem
w diagnozowaniu i leczeniu dzieci. Ostatnie lata poświęciła na poszerzanie wiedzy z dziedziny żywienia klinicznego i medycynie anti aging – Międzynarodowa Specjalizacja z Medycyny Przeciwstarzeniowej organizowana przez World Society of Anti Aging Medicine (Światowe Towarzystwo Medycyny Przeciwstarzeniowej) jest tego ukoronowaniem. Edukuje społeczeństwo na wykładach z medycyny przeciwstarzeniowej. W Ośrodku Indygo prowadzi gościnne wykłady „Jak żyć długo i zdrowo?” oraz cyklicznie wykonuje badania żywej kropli krwi.

ANNA JUREWICZ

Anna Jurewicz z wykształcenia jest polonistką, trenerem sportowym (gimnastyka artystyczna), edukatorem – szkoleniowcem oraz coachem. Prowadzi szkolenia od 1995 roku. Funkcjonuje przede wszystkim w obszarze oświaty i edukacji, szkoląc rady pedagogiczne i kadrę zarządzającą. Współpracuje też z organami prowadzącymi placówki oświatowe. W Ośrodku Indygo współprowadzi wraz z Justyną Żukowską-Zygmunt autorskie warsztaty rozwoju osobistego.

 

Informacje oraz umawianie wizyt do naszych specjalistów:
justyna@indygo.org.pl
tel. 501 614 141