MOJA DROGA

Moją drogą życiową jest praca z innymi osobami, wsparcie, prowadzenie, uzdrawianie… realizuję ten cel z sukcesem już od ponad 20 lat, jako psycholog i terapeuta holistyczny, wciąż pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie.

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (tytuł magistra psychologii uzyskany w 2000 r). Ponad 10 lat pracowałam w Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka (TKOPD) w Poznaniu, gdzie prowadziłam diagnozę, terapię i wsparcie psychologiczne dla rodzin zmagających się z kryzysem rozstania, osobami doznającymi przemocy w domu, dzieckiem krzywdzonym emocjonalnie i seksualnie. Przez 8 lat występowałam w ramach TKOPD w Poznaniu jako biegła sądowa w sprawach rozwodowych, opiekuńczych i karnych; uczestniczyłam także w przesłuchaniu dziecka krzywdzonego na prośbę sądów lub prokuratury. Ponad 7 lat byłam biegłą sądową w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. Jestem certyfikowanym mediatorem rodzinnym, członkiem Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych.
Ukończyłam wiele szkoleń specjalistycznych, min.: I stopień Brief Solution Focussed Teraphy  szkolenia w zakresie: terapii systemowej rodzin (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej), terapii Gestalt, pomocy dziecku krzywdzonemu i rodzinie (Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży AM w Poznaniu). Aktualnie jestem w trakcie studiów z Psychobiologii Zdrowia w Akademii Psychobiologii Zdrowia we Wrocławiu.

Jestem współautorką programu grupy psychoedukacyjnej dla kobiet – ofiar przemocy domowej, trenerką „Szkoły dla rodziców” oraz twórcą warsztatów dla dorosłych. Współautorką „Informatora dla rodziców” oraz autorką artykułów do branżowych czasopism.

Od 10 lat zgłębiam i z powodzeniem wprowadzam do pracy z pacjentem terapie naturalne. Jestem certyfikowaną terapeutką metody DNA Theta Healing® (BasicDNA, AdvancedDNA, IntuitiveAnatomy) metody Master of Sience – Uzdrawiania Fraktalnego oraz dyplomowaną bioenergoterapeutką. Ukończyłam również kurs radiestezji leczniczej oraz szkolenie dla profesjonalistów z Biochemii Dra Schusslera. Pracuję również z esencjami kwiatowymi dra Bacha, wykorzystując je w eliminowaniu niekorzystnych stanów emocjonalnych u pacjentów.

PO PRACY

Moją pasją są wszelkie akty twórczości – malowanie, odnawianie starych mebli i przedmiotów, czy fotografia. Specjalizuję się w sesjach portretowych i kobiecych. Robienie zdjęć pozwala mi zatrzymać chwile, odnaleźć w ludziach prawdziwe, naturalne piękno ich duszy i ciała. Obejrzyj moje portfolio.

SOCIAL MEDIA

Polub mnie na Facebook’u i bądź na bieżąco z aktualnościami, warsztatami, promocjami jakie się dzieją w INDYGO!

Justyna Żukowska-Zygmunt